Strona główna
 
 
  Kim jestesmy?
Pomoc
Moje konto
Kontakt
Dla wydawcow  
  Alfabetyczny spis tytulow Alfabetyczny spis autorow Katalog gratisowy
Katalog płatny
Wiadomosci
Zapowiedzi
 

Pomoc

Jak korzystać z wyszukiwarki?

Wbudowana do serwisu wewnętrzna wyszukiwarka umożliwia Użytkownikowi szybkie i łatwe dotarcie do interesujących go tytułów.

Wyszukiwanie proste:

Pole prostej wyszukiwarki towarzyszy Użytkownikowi Literatury.net.pl podczas całej wizyty na naszej witrynie. Można z niego skorzystać w dowolnym momencie nawigacji po naszych stronach. W celu odszukania książki według pojedynczych słów, należy wpisać w okienku tekstowym szukany wyraz lub wyrazy i nacisnąć przycisk "Szukaj". Wyszukiwarka poszukuje najpierw całej wpisanej frazy, następnie zaś każde ze słów traktowane jest oddzielnie, co oznacza, że wyszukiwarka znajdzie również te książki, których tytuły, nazwiska autorów i tłumaczy oraz opisy zawierają choćby jeden z wpisanych wyrazów. Optymalne wyniki wyszukiwania zapewnia wpisanie samych tylko tematów szukanych wyrazów. Np. wpisanie słowa "graf" spowoduje uwzględnienie słów "grafika", "graficznych", "grafomański", itd. Wyszukiwane są wyrazy zaczynające się zarówno z małej jak i z dużej litery. Aby skorzystać z większej liczby opcji, a tym samym precyzyjniej wyszukać interesujące Użytkownika pozycje, warto skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania, o czym niżej.

Wyszukiwanie zaawansowane:

Kliknięcie na linku "Zaawansowane wyszukiwanie" rozwija wyszukiwarkę prostą, umieszczając w niej dodatkowe pola i listy wyboru, pozwalające na ograniczenia szukania według pojedynczych słów do książek danego autora, wydawnictwa czy też książek z wybranej kategorii przedmiotowej. Pozostawienie wartości domyślnych pól wyszukiwarki "kategoria", "autor", "tytuł" i "wydawca" spowoduje wyszukanie wpisanych wyrazów w całości dostępnych zbiorów. Możliwe jest wreszcie ograniczenie szukania do konkretnej kategorii, autora, tytułu i/lub wydawcy, bez wpisywania szukanych wyrazów.

<< tematy pomocy <<

1057

Cena abonamentu 20 zl
Abonament umożliwia bezpłatne pobranie wszystkich książek z naszych zbiorów!

Klub
Tapety
Katalog offline
Opracowania
FAQ
web.reporter.pl
Kontakt z nami:

tel./fax:
(+48) 782-022-502

(w dni robocze od 10.00 do 17.00)

e-mail:
kontakt@literatura.net.pl

Strona główna | Kim jesteśmy? | Pomoc | Moje konto | Dla wydawców | Reklamuj się u nas

Copyright © 2000 Tower Press

 designed by: