Strona główna
 
 
  Kim jestesmy?
Pomoc
Moje konto
Kontakt
Dla wydawcow  
  Alfabetyczny spis tytulow Alfabetyczny spis autorow Katalog gratisowy
Katalog płatny
Wiadomosci
Zapowiedzi
 

Miły Czytelniku, Szanowny Wydawco!

Witamy w wirtualnym świecie książek, w porcie wydawniczym literatura.net.pl.! Zapraszamy do współpracy autorów i wydawców. Razem z ludźmi pióra i edytorami możemy bowiem stworzyć jedyne w swoim rodzaju konsorcjum, otworzyć drugą, obok tradycyjnej, drogę obiegu i promocji literatury. Warto wykorzystać szansę, jaką daje Internet zarówno pisarzom jak i wydawcom. Nie możecie znaleźć wydawcy, daremnie czekacie na wznowienie swojej książki? Zwróćcie się do nas. Damy Wam możliwość opublikowania książki w Internecie, co nie wyklucza, a może nawet przyśpieszyć edycję papierową. Polecamy się też uwadze oficyn wydawniczych. W XXI wieku nie wolno lekceważyć nowego, błyskawicznie rozwijającego się medium, jakim jest Internet. Wirtualna książka nie jest zagrożeniem dla tradycyjnej, lecz jej sprzymierzeńcem. Mamy już licznych partnerów wśród wydawców. Z radością powitamy nowych.

Autorów i wydawnictwa, pragnących podjąć z nami współpracę, prosimy o kontakt: (+48) 782-022-502 (telefon czynny w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) lub rednacz@literatura.net.pl.

O porcie literatura.net.pl powiedzieli

Józef Hen, pisarz;
Bardzo mi się ten pomysł podoba. W końcu zadaniem książki jest dotrzeć do jak największej liczby czytelników. Po to się książki pisze.

Krzysztof Rutkowski, eseista;
Książek coraz więcej, czytelników coraz mniej. Książki stają się towarem, którym się handluje i przestają być przesłaniem, które się odczytuje. Książki potrzebują czytelników, by żyć, bo książki - podobnie jak czytelnicy - nie mogą zamienić się w martwy towar. Żeby książki żyły, to znaczy znajdowały czytelników, potrzebny jest internet. Książki na internecie - oto szansa na życie.

Jacek Żakowski, publicysta;
Większości moich książek nie można już kupić z żadnej księgarni, bo wydawcom i księgarzom nie opłaca się utrzymywać na rynku "przestarzałych" tytułów. Wydawnictwo internetowe daje nową szansę tytułom, które na tradycyjnym rynku były od dawna martwe.

Jacek Kaczmarski, poeta;
W czasach kryzysu rynku księgarskiego, wciąż rosnących cen książek, zagrażającego książkom podatku VAT widzę w pomyśle wydawnictwa internetowego inną, nową drogę na dotarcie książki do czytelnika.

 

1057

Cena abonamentu 20 zl
Abonament umożliwia bezpłatne pobranie wszystkich książek z naszych zbiorów!

Nasz Klub
Tapety
Katalog offline
Opracowania
FAQ
web.reporter.pl
Kontakt z nami:

tel./fax:
(+48) 782-022-502

(w dni robocze od 10.00 do 17.00)

e-mail:
kontakt@literatura.net.pl

Strona główna | Kim jesteśmy? | Pomoc | Moje konto | Dla wydawców | Reklamuj się u nas

Copyright © 2000 Tower Press

 designed by: