Strona główna
 
 
  Kim jestesmy?
Pomoc
Moje konto
Kontakt
Dla wydawcow  
  Alfabetyczny spis tytulow Alfabetyczny spis autorow Katalog gratisowy
Katalog płatny
Wiadomosci
Zapowiedzi
 

Pomoc

Jak korzystać z katalogu płatnego?

Abonament umożliwia pobieranie e-książek należących do płatnego katalogu Literatury.net.pl. Jest on ważny przez 1 miesiąc od dnia otrzymania przez nas potwierdzenia wpłaty. Abonament uprawnia do jednorazowego pobrania danej książki z naszego serwera.

Aby wykupić abonament, Użytkownik nie będący jeszcze Członkiem Klubu Literatury.net.pl, musi najpierw założyć konto w naszym serwisie. Po założeniu konta, Użytkownik będzie miał okazję zamówienia abonamentu.

Jeśli należysz już do Klubu, zaloguj się, wejdź na stronę "Moje konto" i zamów abonament. Następnie dokonaj opłaty, podając unikalny numer abonamentu, który Ci przydzielimy. Możesz opłacić abonament przelewem bankowym, przekazem, czekiem lub kartą kredytową. Otrzymanie przez nas opłaty abonamentowej będzie równoznaczne z aktywowaniem abonamentu, o czym poinformujemy Cię pocztą elektroniczną.

Zapoznaj się z naszą ofertą, przeglądając strony Literatury.net.pl. Każda z elektronicznych książek w naszym zbiorze opatrzona została symbolem graficznym, który poinformuje Cię o tym, do którego - gratisowego czy płatnego - należy ona katalogu. Codziennie udostępniamy Ci pełną, aktualną ofertę. Zapoznaj się z nią, nim podejmiesz decyzję o zakupie abonamentu.

<< tematy pomocy <<

 

1057

Cena abonamentu 20 zl
Abonament umożliwia bezpłatne pobranie wszystkich książek z naszych zbiorów!

Nasz Klub
Tapety
Katalog offline
Opracowania
FAQ
web.reporter.pl
Kontakt z nami:

tel./fax:
(+48) 782-022-502

(w dni robocze od 10.00 do 17.00)

e-mail:
kontakt@literatura.net.pl

Strona główna | Kim jesteśmy? | Pomoc | Moje konto | Dla wydawców | Reklamuj się u nas

Copyright © 2000 Tower Press

 designed by: