Strona główna
 
 
  Kim jestesmy?
Pomoc
Moje konto
Kontakt
Dla wydawcow  
  Alfabetyczny spis tytulow Alfabetyczny spis autorow Katalog gratisowy
Katalog płatny
Wiadomosci
Zapowiedzi
 

Pomoc

Dlaczego potrzebuję programu Acrobat Reader?

Wszystkie książki prezentowane na łamach Literatury.net.pl udostępnione są użytkownikom w postaci plików w formacie PDF. Format ten, zaprojektowany w taki sposób, aby niezależnie od platformy sprzętowej i systemu operacyjnego dokumenty wyglądały wszędzie dokładnie tak samo - tak jak oryginał, staje się standardowym sposobem publikowania większych dokumentów (książki, katalogi itp.) w sieci Internet. Program Acrobat Reader firmy Adobe to przeglądarka plików w formacie PDF, czyli narzędzie dla odbiorców publikacji. Przy pomocy tego programu użytkownik nie może dokonywać edycji dokumentu, może natomiast wykorzystywać wszystkie elementy - czyli łącza hipertekstowe, zakładki, etc. - zawarte w publikacji przez jej twórcę.

Acrobat Reader ma status freeware, co oznacza, że udostępniany jest użytkownikom nieodpłatnie. Może być używany jako oddzielny program lub jako plug-in integrujący się z przeglądarkami WWW, takimi jak Netscape i Microsoft Internet Explorer (lub z nimi zgodnymi). Moduł plug-in pozwala oglądać pliki PDF w oknie aplikacji przeglądarki, wzbogaca ją więc o możliwość prezentowania użytkownikowi sieciowych dokumentów stworzonych w programie Adobe Acrobat.

Instalacja przeglądarki jest bardzo prosta. Dla systemów MS Windows przeglądarka jest dostarczana w postaci pliku EXE, który w całości wykonuje instalację łącznie z modyfikacją informacji dla przeglądarek WWW.

Jeżeli nie możesz oglądać naszych książek w formacie PDF - kliknij niżej na link Pobierz program, żeby pobrać darmową wersję Adobe Acrobat Reader.

Jak zainstalować program Acrobat Reader?
Pobierz program

<< tematy pomocy <<

1057

Cena abonamentu 20 zl
Abonament umożliwia bezpłatne pobranie wszystkich książek z naszych zbiorów!

Nasz Klub
Tapety
Katalog offline
Opracowania
FAQ
web.reporter.pl
Kontakt z nami:

tel./fax:
(+48) 782-022-502

(w dni robocze od 10.00 do 17.00)

e-mail:
kontakt@literatura.net.pl

Strona główna | Kim jesteśmy? | Pomoc | Moje konto | Dla wydawców | Reklamuj się u nas

Copyright © 2000 Tower Press

 designed by: